Main-informacje, rekrutacja, studia, uczelnie

Date: 2017-09-24 22:52

65 stycznia weszły w życie przepisy regulujące współpracę sądów z krajowymi punktami kontaktowymi Europejskiej Sieci Sądowej i przedstawicielem. Czytaj więcej

Home - Student Szczecin

Osoby niepełnosprawne zainteresowane uczestnictwem w programie, w tym dotychczasowych uczestników programu „Student II” prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość w oczekiwaniu na wyznaczenie terminu przyjmowania wniosków przez Realizatora programu. Jednocześnie informujemy, że program w przypadku kilku form wsparcia, w tym w zakresie kosztów uzyskania wykształcenia na poziomie wyższym, przewiduje możliwość refundacji kosztów poniesionych w okresie do 6-ciu miesięcy przed złożeniem wniosku (czytaj rozdział VII programu)..

Student – Serwis studencki

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając z niniejszej strony, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej.

Studencki portal – strona główna, przegląd

Student charakteryzuje się niską samooceną, chronicznym brakiem pieniędzy, skłonnością do weekendowych codziennych libacji, chociaż zdarzają się wyjątki (tzw. studenci- kujony ). Student jest osobnikiem pełnym paradoksów. Np. nie potrafi powiedzieć, który dzisiaj dzień, jednak z pamięci wyrecytuje dokładną anatomię Plecoptera wraz z nazwami łacińskimi, poda w chronologicznej kolejności daty śmierci filozofów starogreckich i rozrysuje aksjomat Browna jedną ręką, jednocześnie drugą ręką wprowadzając w MySQL dwie instrukcje – pobierania danych z tabeli i sortowania.

Dla osób, które podzielą się notatkami z innymi, Wolters Kluwer przygotował nagrody. Jeśli dodacie 5 plików, otrzymacie książkę. Dla osoby, która udostępni największą ilość notatek przygotowaliśmy nagrodę – elegancką torbę Witchen'a, w którą zapakujesz wszystkie nasze książki. Osoby kochające czytać regulaminy oraz po dodatkowe informacje zapraszamy do kliknięcia tutaj.
Akcja trwa od do r.

Przyjęcia do grup językowych odbywają się poprzez indywidualną rozmowę oraz pisemny test językowy. Konsultacje są całkowicie bezpłatne, a dane zebrane podczas rozmowy i testu dostarczają niezbędnych informacji o wiedzy językowej oraz umożliwiają zdiagnozowanie realnych potrzeb ucznia. Wstępne rozpoznanie poziomu językowego pomaga w dopasowaniu najlepszej grupy, która pomoże wesprzeć rozwój indywidualnych zainteresowań językowych. Ośrodek proponuje również bezpłatne lekcje próbne, które pozwolą na zapoznanie się z grupami i wyborem optymalnego rozwiązania. Oferujemy także możliwość skorzystania z indywidualnych lekcji w celu uzupełnienia wiedzy językowej niezbędnej do zakwalifikowania się do określonej grupy.

Juwenalia to przygotowywany przez studentów festiwal muzyki i rozrywki. W tym roku w Szczecinie koncerty odbędą się w dniach 79-78 maja.   Juwenalia rozpoczynają się zwykle w nocy ze środy na czwartek biegiem nocnym. Przez 8 kolejne dni  studenci mogą brać udział w licznych atrakcjach i konkursach. Wieczorami odbywają się koncerty na Łasztowni. Organizatorzy podali

Tak. Utworzone dokumenty są Twoją własnością. Możesz przechowywać je online w usłudze OneDrive lub lokalnie na komputerze PC lub Mac.

Ustawy o SN i KRS piszą prezydenccy prawnicy w Kancelarii Prezydenta pod bezpośrednim nadzorem prezydenta - powiedział w czwartek rzecznik głowy państwa Krzysztof Łapiński. Przyznał, że prezydent Andrzej Duda poprosił o opinie kilku prawników, w tym. Więcej

OFF KONTRAPUNKT Od kilku lat w ramach Przeglądu Teatrów Małych Form KONTRAPUNKT odbywa się cykl prezentacji teatrów offowych. OFF KONTRAPUNKT. Do tej pory program obejmował głównie działania artystyczne realizowane w ramach ZOT-u (Zachodniopomorskiej OFFensywy Teatralnej – nieformalnego zrzeszenia grup teatralnych działających w województwie zachodniopomorskim). W ubiegłym roku idea OFFensywy rozszerzyła się na kraj: ZOT stał