MainPożyczka gotówkowa | ING Bank Śląski

Date: 2017-09-28 06:52

Witam,
nie zauważyłem na forum, czy ktoś pytał, czy lepiej opłaca się wziąć kredyt na mieszkanie np. 7 x czy 6x ?

Jak wziąć kredyt na mieszkanie lub budowę domu - krok po

Reasumując można po 8 latach spŁacania mieć większy kredyt niż się zaciągnęło, lub nie mieć go wcale. Decyzja należy do was 🙂

Jaki bank ma najlepszy kredyt na budowę domu lub zakup

Mam pytanie. Chcemy wraz z mężem wziąć kredy na wykonczenie domu. W tej chwil dom jest w stanie deweloperskim, a wiec kwota o która będziemy się starać to ok 655-755 tys. zł. Posiadamy doradce finansowego i juz wiem, ze posiadamy zdolnosc kredytowa. Na chwile obecna oboje zarabiam w GBP i tylko w tej walucie mozemy wziąć kredyt. Proszę nam powiedzieć jak wielkie to ryzko brania kredytu w obcej walucie i jak długi okres kredytowania wybrac? 75 lat? 85? Proszę o cenne informacje i porady. Dziekuje pozdrawiam

Wjakim banku najlepiej wziąć kredyt gotówkowy? - Forum

Przed taką inwestycją budowa domu lub kupno mieszkania naszym najlepszym przyjacielem powinien być kalkulator.
Jeśli budujemy to powinniśmy 65 razy przemyśleć projekt bo tutaj też możemy znaleźć spore oszczędności (np. okna o uniwersalnych wymiarach a nie jakieś kółka czy ponadwymiarowe, jeden taras zamiast małych balkoników).

Na szczęście mieszkanie było wtedy tanie. Od tamtego czasu zyskało na wartości. Pomimo to po 8 latach spłacania nadal mam do oddania więcej PLN niż kredytu zaciągnąłem.

Liczba ratunkowych złotówek zależy od Twojego stażu w Orange. Im dłużej jesteś z nami, tym więcej środków możesz otrzymać w ramach Kredytu. Jeśli jesteś z Orange:

Po zgromadzeniu wszystkich dokumentów ma miejsce podpisanie wniosku o kredyt. Doradca Kredytowy pomoże Ci wypełnić prawidłowo ten wniosek. Następnie ma miejsce rozpatrywanie Twojego wniosku przez analityka bankowego, który sprawdza Twoją sytuację finansową oraz analizuje i ocenia stan prawny i techniczny kredytowanej nieruchomości. Decyzję kredytową, tj. czy otrzymasz kredyt i w jakiej wysokości, bank powinien wydać w przeciągu kilku dni.

Planuję jeszcze w maju temat poświęcony wiarygodności kredytowej. Ona także ma wpływ na warunki, na jakich dostaniemy kredyt.

Kredyt gotó wkowy w usługach bankowości elektronicznej BZWBK79 internet NA KLIK to indywidualna oferta dla klientó w Banku Zachodniego WBK, aktywnie korzystających z konta osobistego, usług bankowości elektronicznej BZWBK79 internet. Więcej informacji

Dopasuj wysokość raty do swojej bieżącej sytuacji - spłacaj raz mniej, raz więcej. Możesz spłacić więcej niż ustalona rata. Spłata nie może być jednak niższa niż rata określona w umowie. Kredyt możesz ró wnież spłacić wcześniej w całości, bez żadnych dodatkowych kosztó w.