MainSzybki kredyt gotówkowy - pożyczka gotówkowa | BZ WBK

Date: 2017-10-03 09:56

Jak jesteś singlem to wcale nie tak łatwo mieć zdolność. A jak masz żonę i dziecko i żona jest w domu po porodzie i nie ma dochodów, to już naprawdę wcale nie jest łatwo, bo masz jeden dochód, a koszty dla trzech osób. I nie kupisz mieszkania nie tylko w Gdańsku czy Gdyni, ale nawet Rumi czy Redzie.

Źródła przychodu a kredyt hipoteczny - Jak dostać kredyt

zawsze lepiej jest dokłądnie przeanalizować dostępne na rynku przez różne banki oferty, np z doradcą finansowym z open finance, dzięki temu mamy szerszy ogląd na ofertę

Jak dostać kredyt? Jakie warunki trzeba spełnić

A nie pomyślał Pan, Panie Zenonie, że w tych wszystkich bankach zrobią Panu zapytanie w BIK i na najbliższy rok będzie miał Pan utrudnione wzięcie kredytu??
i nie wiem jak Pan, ale Ja wolę kupować od człowieka który się zna i może mi powiedzieć coś o rozwiązaniu.
z pewnością mój komentarz jest nieobiektywny, bo sam jestem brokerem finansowym, ale takie jest moje zdanie.

Jak uzyskać najtańszy kredyt gotówkowy? Ranking kredytów

- Obywatelstwo Polskie albo karta pobytu/dowó d osobisty zagraniczny/paszport zagraniczny
- Zameldowanie na terenie Polski
- Formalnie udokumentowany dochó d

No właśnie, ludzie nie czytają regulaminów, a potem ppretensje. Zdolność kredytowa może się znacznie zmienić. Nasi klienci często biorą po 8-9 karty kredytowe w kilku bankach (nie mam pojęcia po co, bo niektórych w ogólne nie używają), a potem wielki foch, że zdolność kredytowa na poziomie 755 tys. zł.

Prosta zasada obowiązująca w krajach zachodnich brzmi następująco: dostaniesz kredyt w takiej wysokości, ile wynosi 655-krotność Twoich miesięcznych dochodów netto. Powyższa prawidłowość bardzo dobrze sprawdza się w Europie Zachodniej czy w Stanach Zjednoczonych. Jeżeli więc w Niemczech, Francji czy Włoszech chciałbyś uzyskać kredyt na mieszkanie w wysokości 955 555 euro, to powinieneś co miesiąc dostawać na konto od pracodawcy przynajmniej 9 555 EUR w formie wynagrodzenia.

Toteż każdy z banków ustala odpowiedni poziom zarobków wymaganych od przyszłego kredytobiorcy, który daje prawo do starania się o kredyt – pośrednio wysokość zarobków daje bankom pewnego rodzaju gwarancję niezaburzonej i systematycznej spłaty zaciągniętego zadłużenia. Poziom dochodów klienta banku jest więc najważniejszym wyznacznikiem tego, na jak wysoki kredyt będzie go stać.

Na początek trzeba przyjrzeć się swoim kontom osobistym. Wiele osób nawet nie pamięta, że kiedyś w banku udzielono im limitu dozwolonego zadłużenia, bo z niego nie korzystają. Dla banku, który będzie nam badał zdolność kredytową, to jednak nic innego, jak kolejne zobowiązanie. I nie ma znaczenia, że limit nigdy nie został wykorzystany. Podobnie jest z kartami kredytowymi – jeśli limit na niej wynosi np. 5 tys. zł, dla banku to nic innego jak kredyt, nawet jeśli przez lata karta leży w szufladzie i nie korzystasz z niej.

Pytanie jak to jest z działalnością gospodarczą???
Ile trzeba posiadać przychodu i jakie dokumenty aby móc otrzymać kredyt??Na co patrzą banki??

Ogromny plus tej oferty, to możliwość sprawdzenia przez Internet, na jakim etapie znajduje się rozpatrywanie wniosku. Bank umożliwia też swoim klientom zwiększenie kredytu o koszt wykończenia mieszkania bez wyceny prac (do 655 zł za metr kwadratowy).