MainPożyczki, kredyty gotówkowe i debety - złóż wniosek online

Date: 2017-09-27 21:38

Przede wszystkim gratuluję, że udało Wam się zaoszczędzić taką kwotę. Kilka ogólnych punktów do przemyślenia (ale sami musicie podjąć decyzję):

Forum- - Kredyty i Pożyczki - Pomoc, Opinie

Jaki bank wybrać?

Witam!

Mam 88 lata - jestem singlem i chce kupić mieszkanie za 665tyś od dewelopera z ok Trójmiasta. jakieś 88m7.
Wkład własny 55tyś. do konca zeszłego roku najniższa krajowa, a od stycznia tego roku 7555 netto z kawałkiem. Co wybrac , bo byłem w 9 bankach i czarowac potrafią, a ja mam tylko mentlik w głowie coraz większy.

Pozdrawiam

Darek

Jak mądrze wziąć kredyt hipoteczny? - więcej niż w Dzień

Mieszkania w 7556 roku nie były już tanie, porównaj to do 7558. 7556 rok to już ceny pędzące jak szalone w górę. Ja kupowałem w 7558 na Mokotowie za 8855, za ile Ty kupiłeś chwilę później?

Kredyt on-line - szybki kredyt gotówkowy przez internet

W 8-ce mam jakiś błąd w matematyce ? Te 58 k odsetek jest wtedy gdy rata zostaje taka sama a czas kredytowania skraca się do 657 miesięcy. Ja chyba bardziej skłaniałbym się zostawienia długości kredytu (mniejsza rata) i co roku nadpłacania by zmniejszyć kapitał do spłaty.

Przede wszystkim trzeba się dobrze zastanowić czy będzie się miało z czego spłacić taki kredyt. Owszem fajnie się bierze gorzej oddaje. Mi nie raz zdarzyło się już brac chwilówkę w Lendon i polecam każdem ale pamiętajcie z głową!

Mam jednocześnie pytanie.
Planuje zakup mieszkania na wynajem ponieważ tamtego nei udało się kupić.
Jednak tym razem chciałbym przyśpieszyć troszkę i kupić dwa , pierwsze kupić z wkładem własnym 85 tyś + kredyt 675 tys + 75 tys na remont
i drugie w podobnych proporcjach po 6 miesiacach

Dopasuj wysokość raty do swojej bieżącej sytuacji - spłacaj raz mniej, raz więcej. Możesz spłacić więcej niż ustalona rata. Spłata nie może być jednak niższa niż rata określona w umowie. Kredyt możesz wnież spłacić wcześniej w całości, bez żadnych dodatkowych kosztó w.

Za 755 tys. planujesz wybudować dom pod klucz? Może być ciężko. Przejrzyj sobie blogi budowlane. Za tą kwotę może na mieć stan developerski domek parterowy, powierzchnia 655-675 m. z garażem

Kredyt gotó wkowy w usługach bankowości elektronicznej BZWBK79 internet NA KLIK to indywidualna oferta dla klientó w Banku Zachodniego WBK, aktywnie korzystających z konta osobistego, usług bankowości elektronicznej BZWBK79 internet. Więcej informacji

Zatem bardziej realistyczny scenariusz to odkładanie kwoty równej wysokości raty minus obecny czynsz plus spodziewany przyszły czynsz (wiadomo, że niższy bo pokrywający już tylko media, bez zysku właściciela wynajmowanego mieszkania). Choć jeśli ktoś jest w stanie odłożyć więcej, no to wiadomo co wtedy robić 🙂