MainGdzie najlepiej wziąć kredyt hipoteczny – Gorące tematy

Date: 2017-09-24 16:42

Hej Michał, dzięki za fajny artykuł. Od jakiegoś czasu zastanawiamy się z mężem czy brać kredyt czy jednak wynajmować mieszkanie (tak jak to robimy do tej pory). Mam w planach gruntowne przeczytanie wszystkiego na Twoim blogu co jest z tym związane, tylko na razie czasu brakuje 😉

Jak wziąć kredyt samochodowy bez BIK ? - Internetowy

Prosta sztuczka marketingowa. Bierz kredyt, bo rata jest niska, rekordowo niska. A że potem będzie wyższa trzeba było przewidzieć, że niskie oprocentowanie nie trwa wiecznie.

Jak wziąć kredyt hipoteczny, żeby nie żałować?

856 777 777 czynna całą dobę 7 dni w tygodniu
(Koszt połączenia wg stawek operatora)

Wjakim banku najlepiej wziąć kredyt gotówkowy? - Forum

kupić i zaadaptować projekt (ewentualnie projekt na zamówienie)
uzyskać pozwolenie na budowę
wystąpić z wnioskiem o kredyt

Inwestycja jest tutaj splata mieszkania, które jakąś tam wartość będzie miało za kilkadziesiąt lat. Niekoniecznie taką jakbyśmy chcieli (patrz tragiczna demografia).

I jeszcze raz ta przewaga zakupu nad wynajmem zależy od konkretnych danych liczbowych: http:///house/

Cześć Michał,
Jak zwykle wartościowy wpis. Dzięki, Jak dla mnie szkoda, że 6 lat za późno 🙂
Z niecierpliwością czekam na wpis o zabezpieczeniu walutowym na forex 8767 ie. Słyszałem o tej opcji, ale nie wiem o co chodzi.
Najchętniej spłaciłbym mój kredyt, nie lubię jak mówią o mnie w radio przy każdej wzmiance o CHF 🙂

Najczęściej wybieranymi firmami, zwanymi też parabankami , udzielającymi pożyczek pozabankowych na samochód są Provident, Profi Credit, VIA SMS, Soho Credit, MiniCredit oraz NetCredit. Owe firmy oferują szybkie pożyczki, które zaciągnąć może niemal każdy, nawet osoby z negatywną historią w BIK ( tu znajdziesz aktualny ranking chwilówek ). Jednak oprocentowanie spłacania takich kredytów w skali roku jest kilkukrotnie wyższe niż w zwykłym banku. Pomimo tego cieszą się one coraz większym zainteresowaniem wśród klientów. Dużym plusem jest fakt, iż w przypadkach zaciągania kredytu pozabankowego w powyższych firmach, pieniądze otrzymujemy od ręki lub kilkadziesiąt minut od wysłania wniosku przez internet.

Dwie uwagi do tematu.
Marża kredytu to moim zdaniem najważniejszy, bo niezmienny przez cały okres kredytowania, parametr dla klienta. Dzisiejsza siatka marż poszybowała w górę, ponieważ znacznie obniżyły się ceny nieruchomości (znaczne czyli ok. 65%).

Argumenty za wynajmem mnie przekonują, jednak ciągle mam w głowie pytanie gdzie będę mieszkał na emeryturze i czy będzie mnie stać, żeby płacić ~7 tys. miesięcznie za wynajem? 🙂