MainSzybki kredyt gotówkowy - pożyczka gotówkowa | BZ WBK

Date: 2017-10-01 08:43

Najprostszym sposobem oszczędzania na kredytach udzielonych w walucie obcej, jest spłacanie kredytu bezpośrednio w tej walucie. Unika się dzięki temu łupieżczych zapędów banków, które polują na leniwych klientów (czytaj: frajerów i bardzo przepraszam, jeśli kogoś uraziłem, ale jest to zabieg celowy).

Jak wziąć kredyt na mieszkanie lub budowę domu - krok po

Im bardziej opóźnisz zakup mieszkania na kredyt, tym więcej na tym zaoszczędzisz i tym łatwiej później będzie Ci spłacić dług. Z braniem sobie na głowę takich długotrwałych zobowiązań nie warto się spieszyć. I mówię to pomimo świadomości, że ceny nieruchomości raczej rosną niż spadają.

Kredyt gotówkowy - kalkulator - tani ranking kredytów 2017

Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 § 6 Kodeksu cywilnego. Ostateczna decyzja i warunki kredytowania uzależnione są od indywidualnej oceny Klienta, w tym jego wiarygodności i zdolności kredytowej. O szczegóły zapytaj doradcę w placówkach Banku Pocztowego i Poczty Polskiej. Wypłata kredytu gotówkowego w jeden dzień jest liczona od dnia złożenia przez Klienta pełnego wniosku wraz z wymaganą dokumentacją. Dla wniosków kredytowych złożonych w sobotę  wypłata kredytu nastąpi w kolejnym dniu roboczym.  

Pożyczka gotówkowa | ING Bank Śląski

Wyjątki może się zdarzają, ale uważam, że nawet takim uczciwym doradcom nie powinniśmy ufać w 655%, bo nigdy nie wiemy czy np. nie wpadł w problemy finansowe i jego rady przestaną być z największą korzyścią dla nas.

A możesz wytłumaczyć, w jaki sposób skracając okres kredytowania masz nadal łatwo dostępną 8777 luźną 8776 gotówkę?
Moim zdaniem są dwie opcje:
skracasz okres kredytowania bez nadpłacania = rośnie wysokość raty, czyli maleje kwota nadwyżki dochodów nad wydatkami (bieżąco)
skracasz okres kredytowania nadpłacając, rata pozostaje na tym samym poziomie = maleje ilość 8777 luźnej 8776 gotówki, bo wrzucasz ją na rachunek kredytu nadpłacając go
W obu przypadkach maleje ilość 8777 luźnej 8776 gotówki dostępnej od ręki (wariant 7) lub generowanej co miesiąc (wariant 6).
Co nie zmienia faktu, że szybsza spłata kredytu jest dobrą opcją.

Już ponad 67 555 osób zapisało się na mój newsletter (zero spamu! - tylko informacje o nowych artykułach).
Zapisz się i otrzymasz zestaw 78 kalkulatorów Excel , które pomogą Ci policzyć koszty mediów, obliczyć raty kredytów, policzyć Twoją wartość netto, sprawdzić opłacalność kantorów internetowych, poznać sposoby kategoryzacji wydatków i wiele innych!

Jeżeli chcemy zaciągnąć kredyt samochodowy bez sprawdzania naszej historii w BIK, możemy z góry zapomnieć o pożyczce z banku. Żaden bank w Polsce, udzielający nam kredytu, nie podejmie się takiego ryzyka. Jakie mamy zatem wyjście?

Dziękuję za komentarz. Spłacasz pozostały do spłaty kapitał + ewentualną prowizję. Jeżeli spłacisz dzisiaj, to nie płacisz odsetek za przyszłe lata 🙂 Bankowi już i tak oddałeś dużo odsetek większość z tego co spłacamy przez pierwsze 8 lata trwania kredytu to odsetki.

Masz na koncie w Play niecałą złotówkę i potrzebujesz niewielkiego, ratunkowego doładowania? Możesz skorzystać z usługi Kredyt, wybierając doładowanie za 7, 8 lub 5 zł.
Kwotę kredytu odejmiemy od Twojego następnego doładowania.

A czy liczyłeś może jak byś wyglądał z wysokością swoich rat i liczbą spłaconego kapitału, gdybyś wtedy wziął kredyt w złotówkach? Pytam tak trochę przewrotnie, bo dużo złego mówi się na kredyty frankowe, ale warto to sobie policzyć. Możesz się zdziwić jak dobrą decyzję wtedy podjąłeś oczywiście nikt nie wie co będzie w przyszłości, bo ryzyko kursowe nadal nad Tobą ciąży.