MainWjakim banku najlepiej wziąć kredyt gotówkowy? - Forum

Date: 2017-09-24 01:19

Mam pytanie. Chcemy wraz z mężem wziąć kredy na wykonczenie domu. W tej chwil dom jest w stanie deweloperskim, a wiec kwota o która będziemy się starać to ok 655-755 tys. zł. Posiadamy doradce finansowego i juz wiem, ze posiadamy zdolnosc kredytowa. Na chwile obecna oboje zarabiam w GBP i tylko w tej walucie mozemy wziąć kredyt. Proszę nam powiedzieć jak wielkie to ryzko brania kredytu w obcej walucie i jak długi okres kredytowania wybrac? 75 lat? 85? Proszę o cenne informacje i porady. Dziekuje pozdrawiam

Kredyt konsolidacyjny | BGŻ BNP Paribas .

Miałem już wcześniej u nich konto, potrzebowałem gotówki, i zacząłem szukać w sieci. Tak trafiłem na ofertę Eurobanku z kontem,.

Gdzie najlepiej wziąć kredyt hipoteczny – Gorące tematy

Planuję jeszcze w maju temat poświęcony wiarygodności kredytowej. Ona także ma wpływ na warunki, na jakich dostaniemy kredyt.

Jak mądrze wziąć kredyt hipoteczny? - więcej niż w Dzień

Witam,
nie zauważyłem na forum, czy ktoś pytał, czy lepiej opłaca się wziąć kredyt na mieszkanie np. 7 x czy 6x ?

755 k kredytu na 85 lat przy rocznym oprocentowaniu 5% spowoduje że oddamy bankowi 788 k odsetek. Tak więc razem z kapitałem kredyt po 85-tu latach wyjdzie nas 988 k.

Autorze Szanowny! Proszę zapoznać się z definicją i podziałem kredytów i odpowiedzieć na pytanie: czy kredyt na mieszkanie, w którym będziemy mieszkać to kredyt inwestycyjny czy konsumcyjny?

Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 § 6 Kodeksu cywilnego. Ostateczna decyzja i warunki kredytowania uzależnione są od indywidualnej oceny Klienta, w tym jego wiarygodności i zdolności kredytowej. O szczegóły zapytaj doradcę w placówkach Banku Pocztowego i Poczty Polskiej. Wypłata kredytu gotówkowego w jeden dzień jest liczona od dnia złożenia przez Klienta pełnego wniosku wraz z wymaganą dokumentacją. Dla wniosków kredytowych złożonych w sobotę  wypłata kredytu nastąpi w kolejnym dniu roboczym.  

kredyt na siedlisko / dom

Witam,
Chcialabym uzyskac informacje na temat wziecia kredytu pod zakup siedliska / domu w Polsce, i jakie dokumenty sa wymagane , zarabiam 7755 euro miesiecznie i pracuje za granica, dziekuje za odpowiedz

Porównując teraz kredyt na 755 555 zł, 75 lat z marża 6% i 7% otrzymujemy różnicę 667zł w wysokości raty oraz niemal 89 555 zł w całym okresie kredytowania.

Chcemy z mężem kupić dom kosztuje 775 555zl 687m/7 tylko że dom jest w stanie surowym zamkniętym ale niema dachówki i schodów oraz ogrzewania prąd do rozprowadzenie i środek do tynkowanie niestety nie mamy kasy na wykańczenie środka a wydaje się nam że to chyba okazja proszę o odp.