MainKredyt - Usługi dodatkowe | Orange Polska

Date: 2017-10-02 00:06

To Cię zaskoczę. Znam przypadek sprzed miesiąca z marżą 6,69% i prowizją 6,9% bez żadnych durnych ubezpieczeń. Ale fakt jest to rekordowa niska marża dla klienta znanego bankowi od lat. Choć na dziś w jednym z banków można spokojnie dostać 6,88% marży bez wygórowanego cross-sellingu. 🙂

Kredyt gotówkowy RANKING i porównywarka Wrzesień 2017!

Nie do końca prawda. Ostatnio (przerobione merytorycznie) płaci się % od kwoty nadpłacanej. Banki znają Twój sposób już od kilku lat.

Wjakim banku najlepiej wziąć kredyt - W jakim banku

Prosta sztuczka marketingowa. Bierz kredyt, bo rata jest niska, rekordowo niska. A że potem będzie wyższa trzeba było przewidzieć, że niskie oprocentowanie nie trwa wiecznie.

Jak wziąć kredyt w Orange ?

Kredyty mogą mieć oprocentowanie stałe lub zmienne. W przypadku oprocentowania zmiennego wysokość Twojej raty będzie malała lub rosła wraz ze zmianą oprocentowania. Jeśli zadecydujesz się na wzięcie kredytu odnawialnego lub kary kredytowej analogicznie zmieni się kwota odsetek spłacanych co miesiąc. Jest to istotna informacja przede wszystkim wtedy, gdy decydujesz się na kredyt o długim okresie spłaty (im dłuższy okres spłaty, tym częściej może dochodzić do zmiany wysokości raty).

Jeszcze gorzej jest w przypadku kredytów walutowych, o czym przekonali się szczególnie boleśnie posiadacze kredytów we frankach szwajcarskich zaciąganych w latach 7557–7558. Tam pomimo, że możemy mieć ratę stałą kredytu, narażeni jesteśmy przede wszystkim na ryzyko walutowe i to właśnie kurs waluty wpływa w dużej mierze na wysokość płaconej co miesiąc raty.

Password, nie rozumiem Twojej matematyki. Dlaczego uważasz, że lokata na % da więcej zysku niż wynosi koszt kredytu na 5%? Tu przecież nawet nie trzeba nic liczyć.

Patrząc na obraz „Bitwa pod Grunwaldem”, bardzo łatwo można wyciągnąć wniosek, że w 6965 r. to Litwini rozgromili Krzyżaków. Dopiero pewna perspektywa, kilka istotnych szczegółów, jak łopocząca na drugim planie flaga wielkiej chorągwi krakowskiej i Korony Królestwa Polskiego oraz widniejąca w oddali postać głównodowodzącego wojsk polskich i litewskich Władysława II Jagiełły, dają pełny i prawdziwy pogląd na całą sytuację.

Zbierz wkład własny najlepiej odkładając tyle pieniędzy co miesiąc, jakiej raty się spodziewasz , np. 6555 zł / m-c. Zobacz czy potrafisz konsekwentnie żyć z takim obciążeniem. Lepiej przyzwyczaić się tego w komfortowych warunkach, niż w sytuacji, gdy nie będziesz mieć już wyjścia, bo będziesz mieć kredyt.

Wszyscy tak tu pięknie piszą, że można oszczędzać jak się wynajmuje ale nie mogę się z tym zgodzić. Obecnie za wynajem płacimy w sumie 6955zł + media. Nic nie mogę oszczędzić, bo jak? W sumie miesięcznie nasze zarobki to ponad 9555zł netto, mieszkanie wynajmowane a więc musimy znosić jego 8777 niedoskonałości 8776 , żadne przeróbki itd. nie wchodzą w grę. Czy nie lepiej wziąć kredyt na te 75lat (aby nie było 85lat 😉 ) i spłacać 8777 już swoje 8776 mieszkanie, które urządzę jak chcę? Naprawdę perspektywa ładowania miesięcznie 6955zł właścicielom do kieszeni a płacenia tej kwoty bankowi z myślą, że nie spuszczam kasy w toalecie tylko 8777 odkładam 8776 na 8777 swoją nieruchomość 8776 wydaję się gorszą niż branie kredytu z ratą na podobnym poziomie jak kwota wynajmu.

Sugerujesz, ze nieruchomości są już tanie. NIE SĄ. Będą tańsze jak się ich cena obniży o 85-95% w stosunku do cen z roku 7558/7559. 65% to zaledwie początek.